Graficelly’s
twaalftal

Deze kanjers zetten zich week aan week in voor onze klanten.

Graficelly houdt kantoor in Reeuwijk. De dagelijkse werkzaamheden worden verzorgd door onze eigen mensen. Naast onze kanjers hebben wij een groot en betrouwbaar netwerk. Zo vinden wij altijd externe partijen voor de werkzaamheden die wij niet zelf uitvoeren. Wij maken gebruik van de talenten en diensten van fotografen, illustrators, drukkerijen, app-developers en standbouwers.

elly_de_knikker

Elly de Knikker
marketing, uitgever, art director, dga
elly@graficelly.nl

Ons team

Mitch Huisman
marketing, productie-coördinatie
mitch@graficelly.nl

letty_blanken

Letty Blanken
advertentiecoördinatie en vormgeving Kijk op Bodegraven-Reeuwijk
letty@graficelly.nl

Ons team

Ellis Kon
redactiecoördinatie van De Nieuwsbode Zeist, De Nieuwsbode Heuvelrug, Biltsche Courant, Wijkse Courant
ellis@graficelly.nl

Ons team

Karin Wagter
redactiecoördinatie Alphens Nieuwsblad, Gouwe Koerier
karin@graficelly.nl

Ons team

Sander Hoogendoorn
grafisch vormgever
sander@graficelly.nl

Ons team

Hans de Knikker
Redactiecoördinatie Woerdense Courant
boekhouding, debiteurenbeheer
hans@graficelly.nl

sabrina broer

Sabrina Broer
redactiemedewerker
sabrina@graficelly.nl

Ons team

Liene Jouwsma
webdesigner
liene@graficelly.nl

key_tengeler

Key Tengeler
tekstschrijver
key@graficelly.nl

marjon_vandenberg

Marjon van den Berg
grafisch ontwerp
marjon@graficelly.nl

noggeenfoto

Gisela Middelkoop
redactiemedewerker
gisela@graficelly.nl