Skip to content
Close

Het elftal van 
Graficelly

Deze kanjers zetten zich week aan week in voor onze klanten.

Graficelly houdt kantoor in Reeuwijk. De dagelijkse werkzaamheden worden verzorgd door onze eigen mensen. Naast onze kanjers hebben wij een groot en betrouwbaar netwerk. Zo vinden wij altijd externe partijen voor de werkzaamheden die wij niet zelf uitvoeren. Wij maken gebruik van de talenten en diensten van fotografen, illustrators, drukkerijen, app-developers en standbouwers.

elly2020

Elly de Knikker
marketeer, uitgever, art director, dga
elly@graficelly.nl

Ons team

Mitch Huisman
marketeer, productiecoördinator
mitch@graficelly.nl

gies_website

Gisela Middelkoop
advertentiecoördinator KijkopBR
gisela@graficelly.nl

Peggy

Peggy van Leeuwen
communicatiemedewerker
peggy@graficelly.nl

sabrina2020

Sabrina den Haag-Broer
redactiecoördinator KijkopBR
sabrina@graficelly.nl

Ons team

Sander Hoogendoorn
grafisch vormgever
sander@graficelly.nl

key2020

Key Tengeler
tekstschrijver
key@graficelly.nl

Lars

Lars Ferwerda
content marketeer
lars@graficelly.nl

Ons team

Hans de Knikker
financieel medewerker
hans@graficelly.nl

Ardit

Ardit Bijwaard
webdeveloper 
ardit@graficelly.nl

Anna

Anna Krutzen
SEO, socials & Google Analytics tovenaar
anna@graficelly.nl

Guido

Guido Blok
art director, ux-designer
guido@graficelly.nl