Graficelly’s
twaalftal

Deze kanjers zetten zich week aan week in voor onze klanten.

Graficelly houdt kantoor in Reeuwijk. De dagelijkse werkzaamheden worden verzorgd door onze eigen mensen. Naast onze kanjers hebben wij een groot en betrouwbaar netwerk. Zo vinden wij altijd externe partijen voor de werkzaamheden die wij niet zelf uitvoeren. Wij maken gebruik van de talenten en diensten van fotografen, illustrators, drukkerijen, app-developers en standbouwers.

Ons team

Elly de Knikker
marketing, uitgever, art director, dga
elly@graficelly.nl

Ons team

Mitch Huisman
online marketing, productie-coördinatie
mitch@graficelly.nl

Ons team

Letty Blanken
advertentiecoördinatie en vormgeving Kijk op Bodegraven-Reeuwijk
letty@graficelly.nl

Ons team

Ellis Kon
redactiecoördinatie van De Nieuwsbode Zeist, De Nieuwsbode Heuvelrug, Biltsche Courant, Wijkse Courant
ellis@graficelly.nl

Ons team

Karin Wagter
redactiecoördinatie Alphens Nieuwsblad, Gouwe Koerier
karin@graficelly.nl

Ons team

Simone Edelman
redactiecoördinatie Woerdense Courant, tekstschrijver
simone@graficelly.nl

Ons team

Sander Hoogendoorn
grafisch vormgever
sander@graficelly.nl

Ons team

Sanne Lenselink
redactiemedewerker, tekstschrijver (SEO)
sanne@graficelly.nl

Ons team

Liene Jouwsma
webdesigner
liene@graficelly.nl

Ons team

Margreet Jongejan
redactiemedewerker
margreet@graficelly.nl

Ons team

Hans de Knikker
boekhouding, debiteurenbeheer, redactiemedewerker
hans@graficelly.nl

Ons team

Marjon van den Berg
grafisch ontwerp
marjon@graficelly.nl